
| : | Hout |
| Batterijduur: | 6-10h |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Watt: | 0,44W |
| Hoogte: | 28 cm |
| Diameter: | 15 cm |
| Materiaal: | Bamboe, plastic |
| Aan/Uit: | Schakelaar op de lamp |
| Productgewicht: | 0,34 kg |
| Artikelnummer: | 803-42 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen