
| : | Wit |
| Fitting: | GU10 |
| Dimbaar: | Ja |
| Watt: | 7,5W |
| Hoogte: | 6,8 cm |
| Diameter: | 8,75 cm |
| Materiaal: | Aluminium, kunststof |
| Volt: | 230V |
| Productgewicht: | 0,15 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 7477957 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen