
| Kleur: | Zwart |
| Ophanging: | Hangen aan een plafondhaak |
| Fitting: | E27 |
| Dimbaar: | Ja |
| Watt: | 40W |
| Aantal lichtbronnen: | 2 |
| Hoogte: | 31 cm |
| Breedte: | 20 cm |
| Lengte: | 78 cm |
| Snoerlengte: | 104 cm |
| Materiaal: | metaal/glas |
| Productgewicht: | 3.4 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 15784-15 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen