
| Kleur: | Zwart |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Watt: | 5W |
| Hoogte: | 44 cm |
| Diameter: | 16 cm |
| Snoerlengte: | 1,8 cm |
| Lumen: | 420lm |
| Materiaal: | Staal |
| Kelvin: | 3000K |
| Productgewicht: | 0,83 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 4058075757042 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen