Verlicht de winter met deze charmante acryl kerstman met rendieren! Met 40 warmwitte ledlampjes en details zoals ski's en een kerstmuts, verspreiden de figuren zowel humor als kerstsfeer. De IP44-classificatie maakt ze perfect voor gebruik binnen en buiten. Een speelse en sfeervolle decoratie die een geliefd onderdeel van uw kerstverlichting zal zijn! Inclusief transformator met 5 meter wit snoer en stekker. Geïntegreerde ledverlichting.

| Kleur: | ROOD |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Batterij: | Nee |
| Gebruik van kerstverlichting: | Buitenshuis |
| Hoogte: | 23,5-24,5 cm |
| Breedte: | 23-26 cm |
| Diepte: | 9-15,5 cm |
| Snoerlengte: | 500 cm |
| IP-classificatie: | IP44 |
| Lumen: | 2,5lm |
| Materiaal: | Plastic |
| Kelvin: | 2500K |
| Productgewicht: | 0.8 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 6239-103 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen