
| Kleur: | Oranje |
| Fitting: | E27 |
| Watt: | 20W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 30 cm |
| Diameter: | 23 cm |
| Snoerlengte: | 150 cm |
| Materiaal: | metaal, textiel |
| Aan/Uit: | Schakelaar op de lamp |
| Productgewicht: | 0.44 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 60095/02 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen