
| Ophanging: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Fitting: | GU10 |
| Dimbaar: | Ja |
| Watt: | 35 |
| Aantal lichtbronnen: | 4 |
| Hoogte: | 11 cm |
| Breedte: | 24 cm |
| Lengte: | 24 cm |
| IP-classificatie: | IP44 |
| Materiaal: | Aluminium |
| Productgewicht: | 2 kg |
| Productieland: | CN |
| Model Badkamerlamp: | Plafondlamp |
| Artikelnummer: | T981/05 |



Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen