
| : | Zwart |
| Ophanging: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Fitting: | E27 |
| Dimbaar: | Nee |
| Watt: | 25W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 29 cm |
| Diameter: | 24 cm |
| Snoerlengte: | 150 cm |
| Materiaal: | Metaal |
| Productgewicht: | 0,8 kg |
| Artikelnummer: | 17004-001 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen