
| Fitting: | GU10 |
| Watt: | 4W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 12 cm |
| Breedte: | 6 cm |
| Diepte: | 16 cm |
| Snoerlengte: | 170 cm |
| Materiaal: | Metaal |
| Aan/Uit: | Schakelaar op de lamp |
| Productgewicht: | 0.3 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 48298-80 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen