
| Fitting: | E14 |
| Watt: | 25W |
| Aantal lichtbronnen: | 2 |
| Hoogte: | 62 cm |
| Breedte: | 35 cm |
| Diepte: | 20 cm |
| Snoerlengte: | 2,5 cm |
| Materiaal: | IJzer, glas |
| Productgewicht: | 3,11 kg |
| Productieland: | IN |
| Artikelnummer: | 203970107 |


Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen