
| Ophanging: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Fitting: | GU10 |
| Dimbaar: | Ja |
| Gemaakt in Europa: | Ja |
| Watt: | 8W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 12.4 cm |
| Diameter: | 10.3 cm |
| Materiaal: | metaal |
| Productgewicht: | 0.4 kg |
| Aantal lampen in de spot: | 1 |
| Productieland: | SE |
| Model Spotlamp: | Rond |
| Artikelnummer: | 6885086 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen
De bevestiging had beter gemogen dan het klassieke, goedkope suikerklontje met alleen een schroef.
Maar over het algemeen een goed armatuur waar we tevreden mee zijn.