
| : | Chroom |
| Ophanging: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Dimbaar: | Nee |
| Watt: | 21W |
| Hoogte: | 21,5 cm |
| Breedte: | 36 cm |
| Lengte: | 36 cm |
| Lumen: | 2500lm |
| Materiaal: | Metaal, glas, acryl |
| Kelvin: | 4000K |
| Productgewicht: | 3,52 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 68567-21 |

Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen