
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Watt: | 48W |
| Hoogte: | 155 cm |
| Breedte: | 36 cm |
| Lengte: | 28 cm |
| Snoerlengte: | 150 cm |
| Lumen: | 4866lm |
| Materiaal: | Metaal, K9-kristallen |
| Aan/Uit: | Schakelaar op de lamp |
| Kelvin: | 3000K |
| Productgewicht: | 8,77 kg |
| Productieland: | CN |
| Model vloerlamp: | Decoratie |
| Artikelnummer: | 16047SC |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen