
| Kleur: | Donkergrijs |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Dimbaar: | Nee |
| Watt: | 12W |
| Hoogte: | 27,3 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Lengte: | 16,8 cm |
| IP-classificatie: | IP54 |
| Lumen: | 740lm |
| Materiaal: | Aluminium |
| Kelvin: | 3000K |
| Productgewicht: | 1,2 kg |
| Productieland: | CN |
| Model Buitenlamp: | Neerwaarts Licht |
| Artikelnummer: | 4058075214132 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen