
| Kleur: | Zwart |
| Fitting: | G4 |
| Dimbaar: | Nee |
| Watt: | 5W |
| Hoogte: | 18 cm |
| Breedte: | 15 cm |
| Diepte: | 7 cm |
| Snoerlengte: | 2,4 cm |
| Installatie wandlamp: | Wordt geleverd met snoer en EU-stekker |
| Materiaal: | Hout |
| Productgewicht: | 0.1 kg |
| Productieland: | SE |
| Artikelnummer: | 7501 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen