
| : | Donkergrijs |
| Fitting: | GU10 |
| Watt: | 50W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 19,8 cm |
| Breedte: | 9,5 cm |
| IP-classificatie: | IP65 |
| Materiaal: | Aluminium |
| Productgewicht: | 1,1 kg |
| Productieland: | CN |
| Model Buitenlamp: | Neerwaarts Licht |
| Artikelnummer: | 7704679 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen