
| : | Wit |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Watt: | 14W |
| Hoogte: | 9 cm |
| Breedte: | 17,5 cm |
| Diepte: | 2,9 cm |
| IP-classificatie: | IP54 |
| Lumen: | 1300lm |
| Materiaal: | Metaal, glas |
| Kelvin: | 3000K |
| Productgewicht: | 0,57 kg |
| Productieland: | CN |
| Model Buitenlamp: | Op- En Neerwaarts Licht |
| Artikelnummer: | G90973A05 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen