
| Kleur: | Natuur |
| Fitting: | E27 |
| Watt: | 8W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 30 cm |
| Breedte: | 15 cm |
| Diepte: | 11 cm |
| Installatie wandlamp: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Materiaal: | Hout, staal |
| Productgewicht: | 0,33 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 4099854440281 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen