
| Kleur: | Messing |
| Batterijduur: | 11-20h |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Watt: | 7,5W |
| Hoogte: | 125 cm |
| Diameter: | 22 cm |
| Snoerlengte: | 1,2 cm |
| Lumen: | 170lm |
| Materiaal: | Metaal, kunststof |
| Aan/Uit: | Dimmer op de lamp |
| Kelvin: | 3000K |
| Productgewicht: | 4,5 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 5016 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen