Charmant en speels – Deze zittende kat van acryl verspreidt warmte met zijn 40 warmwitte LED-lampjes. Ideaal voor het verlichten van zowel huizen als tuinen dankzij de IP44-classificatie. Een leuke decoratie die het hele jaar door past, maar extra leuk is tijdens de gezellige winterfeestdagen! Inclusief transformator met 5m wit snoer en stekker. Geïntegreerde LED-verlichting.

| Kleur: | Duidelijk |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Batterij: | Nee |
| Gebruik van kerstverlichting: | Buitenshuis |
| Hoogte: | 34 cm |
| Breedte: | 27 cm |
| Diepte: | 18 cm |
| Snoerlengte: | 500 cm |
| IP-classificatie: | IP44 |
| Lumen: | 2,5lm |
| Materiaal: | Plastic |
| Kelvin: | 2500K |
| Productgewicht: | 1.1 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 6259-103 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen