Stijlvolle adventskaarsenhouder van acaciahout. Elke kaarsenhouder heeft een uniek uiterlijk, omdat de houtstructuur per exemplaar verschilt. De adventskaarsenhouder is voorzien van 7 ledlampjes die een prachtige gloed verspreiden. Een kaarsenhouder die nooit uit de mode raakt en jaar na jaar een kerstsfeer in huis creëert. Dit product is FSC®-gecertificeerd. Wordt geleverd met een wit snoer van 1,8 meter, een aan/uit-schakelaar en een stekker. Inclusief 7 vervangbare E10 ledlampjes.

| : | Hout |
| Fitting: | E10 |
| Lichtbronnen: | Ledlampen |
| Watt: | 0,5W |
| Aantal lichtbronnen: | 7 |
| Hoogte: | 60 cm |
| Lengte: | 65 cm |
| Diepte: | 7 cm |
| Snoerlengte: | 180 cm |
| Materiaal: | Hout, plastic |
| Productgewicht: | 2,04 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 214-69 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen