Een elegante kandelaar in messingkleur. Novum straalt prachtig en verspreidt een heerlijke kerstsfeer. Wordt geleverd met 1,8 m wit snoer, aan/uit-schakelaar en stekker. Inclusief 10 vervangbare E5-lampen (12V).

| Kleur: | Messing |
| Fitting: | E5 |
| Lichtbronnen: | Gloeilampen |
| Batterij: | Nee |
| Watt: | 0.6 |
| Aantal lichtbronnen: | 10 |
| Hoogte: | 39 cm |
| Breedte: | 46 cm |
| Diepte: | 6 cm |
| Snoerlengte: | 180 cm |
| Materiaal: | Metaal, staal |
| Productgewicht: | 1,08 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 138-30-1 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen
Het was slechts beschermd door een dun laagje vloeipapier en rammelde heen en weer in een te grote doos.
Gezien de lange reis die het moest afleggen (van Zweden naar Frankrijk), was het verstandiger geweest om het beter te beschermen en vast te zetten.
De ontvanger heeft het kunnen rechtbuigen, vandaar dat het niet is teruggestuurd.
Het is des te teleurstellender omdat het een cadeau was.