Elegante Advent kandelaar in de vorm van een boog. Gemaakt van hout en beige geverfd. Plaats de eenvoudige maar elegante kandelaar in een raam of op een plank. Een geschenk voor een heerlijke kerstsfeer. Dit product is FSC®-gecertificeerd. Wordt geleverd met 1,8 m wit snoer, aan/uit-schakelaar en stekker. Inclusief 5 vervangbare E10-lampen (55V).

| Kleur: | Beige |
| Fitting: | E10 |
| Lichtbronnen: | Gloeilampen |
| Batterij: | Nee |
| Watt: | 3 |
| Aantal lichtbronnen: | 5 |
| Hoogte: | 33 cm |
| Breedte: | 51.5 cm |
| Diepte: | 6 cm |
| Snoerlengte: | 180 cm |
| Materiaal: | Hout, kunststof |
| Productgewicht: | 0,52 kg |
| Productieland: | IN |
| Artikelnummer: | 214-82-1 |

Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen