
| : | Zwart |
| Ophanging: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Dimbaar: | Nee |
| Watt: | 5W |
| Hoogte: | 25 cm |
| Diameter: | 4 cm |
| Snoerlengte: | 85 cm |
| Lumen: | 480lm |
| Materiaal: | Metaal |
| Kelvin: | 3000K |
| Productgewicht: | 0,56 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 900926 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen