
| Fitting: | E27 |
| Watt: | 15W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 55 cm |
| Diameter: | 40 cm |
| Snoerlengte: | 200 cm |
| Materiaal: | Ijzer |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | LM2205LB |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen