
| : | Goud |
| Ophanging: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Dimbaar: | Nee |
| Watt: | 40W |
| Hoogte: | 60 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Lengte: | 110 cm |
| Snoerlengte: | 300 cm |
| Materiaal: | Metaal, glas |
| Productgewicht: | 3,97 kg |
| Artikelnummer: | MOD302PL-04CG |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen