
| Kleur: | Zwart |
| Fitting: | E27 |
| Watt: | 60W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 12.5 cm |
| Diameter: | 25 cm |
| IP-classificatie: | IP44 |
| Materiaal: | aluminium/kunststof |
| Productgewicht: | 2.15 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 13753-15 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen