
| Ophanging: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Dimbaar: | Nee |
| Watt: | 8W |
| Hoogte: | 5 cm |
| Diameter: | 14 cm |
| IP-classificatie: | IP54 |
| Lumen: | 813lm |
| Materiaal: | Aluminium |
| Kelvin: | 3000K |
| Productgewicht: | 0,9 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 7701700 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen