
| Fitting: | E27 |
| Gemaakt in Europa: | Ja |
| Watt: | 10W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 32,5 cm |
| Breedte: | 36 cm |
| Diepte: | 43 cm |
| IP-classificatie: | IP44 |
| Installatie wandlamp: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Materiaal: | Gegalvaniseerd staal, glas |
| Productgewicht: | 3 kg |
| Productieland: | SE |
| Model Buitenlamp: | Rondschijnend Licht |
| Artikelnummer: | 7705650 |

Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen