
| Kleur: | Gegalvaniseerd staal |
| Fitting: | E27 |
| Gemaakt in Europa: | Ja |
| Watt: | 60W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 31 cm |
| Breedte: | 28 cm |
| Diepte: | 31 cm |
| IP-classificatie: | IP54 |
| Materiaal: | Staal |
| Productgewicht: | 2.85 kg |
| Productieland: | HU |
| Model Buitenlamp: | Rondschijnend Licht |
| Artikelnummer: | 660-320 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen