Birka tafellamp in zwart gelakt metaal en messing details op de voet. zwenkbare arm, inclusief textielscherm. Max. 60W E27, niet inbegrepen. Zet de schakelaar aan. lamphouder voor uw gemak.

| Kleur: | Zwart |
| Fitting: | E27 |
| Watt: | 60W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 61 cm |
| Breedte: | 30 cm |
| Lengte: | 35 cm |
| Snoerlengte: | 180 cm |
| Materiaal: | metaal/textiel |
| Productgewicht: | 2 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 18768-15-25 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen