Een elegante, bruine decoratieve boom die de winter prachtig verlicht met zijn 120 warmwitte LED-lampjes. Het stijlvolle ontwerp zorgt voor een moderne uitstraling en is perfect voor zowel binnen- als buitenomgevingen. dankzij IP44-classificatie. Creëer een sfeervolle sfeer met deze lichtslinger – een decoratieve favoriet tijdens de kerstperiode en het hele jaar door! Inclusief transformator met 5m zwart snoer en stekker. Geïntegreerde LED-verlichting.

| Kleur: | Bruin |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Batterij: | Nee |
| Gebruik van kerstverlichting: | Buitenshuis |
| Watt: | 3,6W |
| Hoogte: | 150 cm |
| Diameter: | 85 cm |
| Snoerlengte: | 500 cm |
| IP-classificatie: | IP44 |
| Lumen: | 2lm |
| Materiaal: | Metaal, kunststof |
| Kelvin: | 2600-2800K |
| Productgewicht: | 1.25 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 3378-600 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen