
| : | Wit |
| Fitting: | E14 |
| Watt: | 40W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 29 cm |
| Diameter: | 13,5 cm |
| Snoerlengte: | 200 cm |
| Materiaal: | Hout, plastic |
| Productgewicht: | 1,2 kg |
| Artikelnummer: | 498-80-90 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen