
| Ophanging: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Fitting: | E27 |
| Dimbaar: | Ja |
| Watt: | 60W |
| Aantal lichtbronnen: | 1 |
| Hoogte: | 49,5 - 140,7 cm |
| Breedte: | 15,2 cm |
| Lengte: | 37,5 cm |
| IP-classificatie: | IP44 |
| Materiaal: | Aluminium, glas |
| Productgewicht: | 2.9 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | KL-CAMILLO-P-PNBR |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen