Verlicht de duisternis in de winter met deze prachtige Advent-kandelaar van wit gelakt hout. Met zijn 11 kaarsen in een klassieke trapeziumvorm en decoratieve manchetten creëert het een warme en feestelijke sfeer in huis. Ideaal voor grotere ramen en kamers waar u een stijlvolle kerstuitstraling wilt creëren. Een traditionele favoriet in een modern jasje! Wordt geleverd met een 1,7 m lang wit snoer, aan/uit-schakelaar en stekker. Inclusief 11 vervangbare E10-lampen (23V).

| Kleur: | Wit |
| Fitting: | E10 |
| Lichtbronnen: | Gloeilampen |
| Batterij: | Nee |
| Watt: | 3W |
| Hoogte: | 51 cm |
| Breedte: | 65,5 cm |
| Diepte: | 6,5 cm |
| Snoerlengte: | 170 cm |
| Lumen: | 8lm |
| Materiaal: | Hout |
| Kelvin: | 2100K |
| Productgewicht: | 1.05 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 2541-210 |




Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen