Creëer een sfeervolle kerst met deze op batterijen werkende adventkandelaar van wit gelakt hout. De klassieke vorm met zeven kaarsen past perfect in zowel kleine als grote ruimtes. en grote ramen. Uitgerust met een timerfunctie (6 uur aan/18 uur uit) voor eenvoudig gebruik. Werkt op 6 AA-batterijen (1,5 V), niet inbegrepen. Brandduur bij werking op batterijen: circa 180 uur. Geïntegreerde LED-verlichting.

| Kleur: | Wit |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| Lichtbronnen: | Geïntegreerde led |
| Batterij: | Ja |
| Hoogte: | 28 cm |
| Breedte: | 38 cm |
| Diepte: | 5,5 cm |
| Lumen: | 5lm |
| Materiaal: | Hout |
| Productgewicht: | 0.34 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 2322-205 |



Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen