Opvouwbare elektrische kandelaar met 7 kaarsen, gemaakt van grijs geverfd hout, versierd met zwarte ringen rond elke kaars voor een elegante toets. Het moderne ontwerp zorgt voor een stijlvolle uitstraling en de lampen verspreiden een warm, uitnodigend licht. Ideaal om sfeer te creëren tijdens de feestdagen. Past in het raam of op planken. Wordt geleverd met een wit snoer van 1,7 m, aan/uit-schakelaar en stekker. Inclusief 7 vervangbare E10-lampen (34V).

| Kleur: | Grijs |
| Fitting: | E10 |
| Lichtbronnen: | Gloeilampen |
| Batterij: | Nee |
| Watt: | 3W |
| Hoogte: | 56,5 cm |
| Breedte: | 56 cm |
| Diepte: | 13,2 cm |
| Snoerlengte: | 170 cm |
| Lumen: | 8lm |
| Materiaal: | Hout |
| Kelvin: | 2100K |
| Productgewicht: | 0.9 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 3590-370 |

Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen