Witte adventskaars in een decoratief ontwerp, gemaakt van hout. De kaars straalt een aangename gloed uit en creëert een gezellige sfeer. Laat de warmte van Kerstmis zich verspreiden met deze mooie kaars. Wordt geleverd met een wit snoer van 1,8 m, een aan/uit-schakelaar en een stekker. Inclusief 5 vervangbare E10-lampjes van 55V.

| : | Wit |
| Fitting: | E10 |
| Lichtbronnen: | Gloeilampen |
| Batterij: | Nee |
| Watt: | 3W |
| Aantal lichtbronnen: | 5 |
| Hoogte: | 55 cm |
| Lengte: | 43 cm |
| Diepte: | 15 cm |
| Snoerlengte: | 180 cm |
| Materiaal: | Hout, plastic |
| Productgewicht: | 1,07 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 156-00 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen