
| Kleur: | Wit |
| Fitting: | E10 |
| Lichtbronnen: | Gloeilampen |
| Batterij: | Nee |
| Watt: | 1,4W |
| Hoogte: | 28 cm |
| Lengte: | 45 cm |
| Diepte: | 5 cm |
| Snoerlengte: | 200 cm |
| Materiaal: | Pijnboom |
| Productgewicht: | 0,65 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 704768 |

Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen