Kerstcadeaus in mooie kleuren die bij Kerstmis passen. De kandelaar is vanuit alle hoeken mooi en zorgt voor een gezellige sfeer. Zet hem op een dressoir of in de vensterbank. Wordt geleverd met een wit snoer van 1,8 m, een aan/uit-schakelaar en een stekker. Inclusief 5 vervangbare E10 LED-lampjes.

| : | Veelkleurig |
| Fitting: | E10 |
| Lichtbronnen: | Ledlampen |
| Batterij: | Nee |
| Watt: | 0,5W |
| Aantal lichtbronnen: | 5 |
| Hoogte: | 25 cm |
| Lengte: | 35 cm |
| Diepte: | 9 cm |
| Snoerlengte: | 180 cm |
| Materiaal: | Hout, plastic |
| Productgewicht: | 0,9 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 652-81 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen