
| Kleur: | Chroom |
| Ophanging: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Fitting: | G9 |
| Watt: | 6W |
| Aantal lichtbronnen: | 2 |
| Hoogte: | 25,7 cm |
| Lengte: | 35,6 cm |
| Diepte: | 15,2 cm |
| IP-classificatie: | IP44 |
| Lumen: | 600lm |
| Materiaal: | Staal, glas |
| Kelvin: | 3000K |
| Productgewicht: | 2.79 kg |
| Productieland: | CN |
| Model Badkamerlamp: | Wandlamp |
| Artikelnummer: | FE-CONCORD2-BATH |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen