
| Ophanging: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Fitting: | GU10 |
| Dimbaar: | Ja |
| Watt: | 5W |
| Aantal lichtbronnen: | 3 |
| Hoogte: | 13 cm |
| Diameter: | 25 cm |
| Materiaal: | Metaal |
| Productgewicht: | 0,88 kg |
| Aantal lampen in de spot: | 3 |
| Productieland: | IN |
| Model Spotlamp: | Rond |
| Artikelnummer: | 300586 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen