
| Fitting: | E10 |
| Dimbaar: | Nee |
| Watt: | 0,5W |
| Hoogte: | 3,6 cm |
| Diameter: | 2 cm |
| Lumen: | 14lm |
| Kelvin: | 1900K |
| Productgewicht: | 0,01 kg |
| Productieland: | CH |
| Artikelnummer: | 300-30 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen