
| Kleur: | Zand zwart |
| Ophanging: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Fitting: | GU10 |
| Dimbaar: | Ja |
| Watt: | 50W |
| Aantal lichtbronnen: | 5 |
| Hoogte: | 11 cm |
| Breedte: | 12 cm |
| Lengte: | 160 cm |
| Snoerlengte: | 189 cm |
| Materiaal: | zacht staal |
| Productgewicht: | 2.29 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 1014-5BK |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen