
| : | Chroom |
| Ophanging: | Vaste installatie/Schroefmontage |
| Fitting: | G9 |
| Dimbaar: | Ja |
| Watt: | 33W |
| Aantal lichtbronnen: | 4 |
| Hoogte: | 20 cm |
| Breedte: | 20 cm |
| Lengte: | 118 cm |
| Snoerlengte: | 100 cm |
| Materiaal: | Metaal, glas |
| Productgewicht: | 3,6 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 7094-4CC |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen