
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| ype zonne-energie lamp: | Draagbaar |
| Watt: | 1,5W |
| Hoogte: | 26 cm |
| Diameter: | 20 cm |
| IP-classificatie: | IP44 |
| Lumen: | 50lm |
| Materiaal: | Polypropyleen, PP |
| Aan/Uit: | Dimmer op de lamp |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | LM2288YE |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen