
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| ype zonne-energie lamp: | Draagbaar |
| Watt: | 0,06W |
| Hoogte: | 31,5 cm |
| Diameter: | 18 cm |
| IP-classificatie: | IP44 |
| Materiaal: | ABS |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | LM2289GR |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen