
| Kleur: | Bruin |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| ype zonne-energie lamp: | Muur |
| Hoogte: | 11 cm |
| Breedte: | 11 cm |
| Diepte: | 4 cm |
| Materiaal: | Plastic |
| Productgewicht: | 0,31 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 479-01 |

Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen