
| Kleur: | Wit |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| ype zonne-energie lamp: | Grond |
| Hoogte: | 27 cm |
| Breedte: | 10 cm |
| Diepte: | 10 cm |
| Materiaal: | Plastic |
| Productgewicht: | 0,32 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 480-46 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen