
| : | Wit |
| Fitting: | Geïntegreerde LED |
| ype zonne-energie lamp: | Decoratie |
| Watt: | 0,13 |
| Hoogte: | 18 cm |
| Breedte: | 26 cm |
| Lengte: | 32 cm |
| Materiaal: | Metaal, plastic |
| Aan/Uit: | Schakelaar op de lamp |
| Productgewicht: | 0,7 kg |
| Productieland: | CN |
| Artikelnummer: | 482-11 |
Het pakket wordt vanuit Zweden naar Nederland verzonden met DHL.
365 dagen herroepingsrecht – ruim de tijd om na te denken.
Het product is toegevoegd aan de winkelwagen